Detaylar
SEAT-1
 
 

TASARIM

Özgüvenli Duruş

SEAT Ateca, dış görünüşündeki her bir keskin çizginin kazandırdığı ayrıştırıcı ve dinamik bir tarz ile günlük yaşantınıza özgüven katar. İç tasarımındaki tüm detaylar, sıradanlığı keyifli bir deneyime dönüştürmek üzere yaratılmıştır. Ergonomik tasarımlı orta konsol ile birlikte sunulan geniş yaşam alanı sayesinde, bu SUV modeli gündelik yaşam beklentilerinizi aşmanızı sağlar.

…ve şimdi performans ve atletik bir dokunuş getiren SEAT Ateca FR ile bir adım daha ileri gitmeniz mümkün.

Tasarımını Keşfedin
 
SEAT-1
 
 

TEKNOLOJİ

SEAT 4DRIVE

SEAT Ateca'daki son teknoloji ürünü 4DRIVE ile, dünyanın en gelişmiş dört tekerlekten çekiş sistemlerinden biri sayesinde daha fazla gücün ve yol tutuşunun keyfini çıkarabilirsiniz. Daha duyarlı olan süspansiyon yapısı ile de otomobilinizin her koşulda ve farklı zeminlerde daha iyi viraj performansı ve direksiyon hakimiyeti sağladığını görürsünüz.

 
 
SEAT-Img
 
 

TEKNOLOJİ

Akıllı bir Şehirli

En iyi şehir içi sürüş deneyimini sunmak için tasarlanan gelişmiş teknoloji ile günlük rutininizin kusursuz ilerlemesini sağlayın. Opsiyonel Full Link Teknolojisi, yolculuk sırasında aracınıza akıllı telefonunuzu bağlamanıza ve mobil uygulamalarınızın keyfini çıkarmanıza olanak sağlarken, opsiyonel kablosuz mobil şarj sistemi cihazınızı şarj etmenizi zahmetsiz hale getirir.

  • SEAT-ListFull Link Teknolojisi
  • SEAT-ListKablosuz Şarj Ünitesi
  • SEAT-ListPerformans 4DRIVE
  • SEAT-ListÇevresel Görüş Kamerası ve Park Asistanı
  • SEAT-ListVirtual Pedallı Elektrikli Kolay Açılır Bagaj Kapağı
Özelliklerini Keşfedin
 
 
SEAT-Img
 
 

GÜVENLİK

Stressiz Şehir Yaşamı

Şehir içinde güvenlik, bir durumun kolay ve sorunsuz ilerleyebilmesini sağlamakla başlar. Opsiyonel Adaptif Hız Sabitleyici, Şerit Takip Asistanı ve Arka Çapraz Trafik Uyarısı ile birlikte Kör Nokta Tespit Sistemi, günlük yaşamınızı daha güvenli hale getirir.

  • SEAT-ListAdaptif Hız Sabitleyici
  • SEAT-ListKör Nokta Tespit Sistemi
  • SEAT-ListÖn Bölge Asistanı
  • SEAT-ListSEAT Full LED Farlar
SEAT Ateca'yı Bu Kadar Güvenli Yapan Özellikleri Keşfedin
 
SEAT-1
 
 

VERİMLİLİK

Verimliliği Hisset

SEAT Ateca, en gelişmiş sürüş deneyimini sunan güçlü ve verimli bir motoru sayesinde, şehiriçi sürüş deneyiminizin daima keyifli devam etmesini sağlar.

 

 

Sıradışı Detaylar

Yeni SEAT Ateca'nın içindeki ve dışındaki tüm detaylar, sizi günlük rutininizin sıradanlığından uzaklaştırmak ve size yeni bir deneyim sunmak için titizlikle tasarlanmıştır. Yeni SEAT Ateca'da teknoloji ve tasarım açısından ihtiyacınız olan her özellik mevcuttur.

SEAT-1
 
 
SEAT-1
 
 
SEAT-1
 
 
SEAT-1
 
 
SEAT-1
 
 
 
 
SEAT-1
 
 

AKSESUARLAR

Günlük Ekstralar

Yeni SEAT Ateca, ihtiyacınız olan her şeye mükemmel uyum sağlamak için son derece kapsamlı bir aksesuar yelpazesine sahiptir.

İlave Tercihleriniz için Tıklayınız
 
SEAT-1
 
 

SEAT SERVİS

Bize Bırakın

SEAT deneyiminizin keyifli ve zahmetsiz olmasını isteriz. Odak noktamız, size yüksek ve kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde sunmaktır. Çünkü bizim için en önemlisi, sizin güvende olduğunuzu bilmekten geçiyor.

Detaylar için tıklayın
 
 
Galeri